Rasprodato
Lenovo IdeaPad Gaming 3 16ARH7 Ryzen 5/16GB/NVIDIA GeForce RTX 3050/512GB
Procesor
AMD Ryzen 5 6600H, Hexa-Core, 3.30GHz, Turbo boost do 4.50GHz
Ekran
16", 2560×1600, WQXGA, IPS, 165Hz
Grafika
NVIDIA GeForce RTX 3050, GDDR6, 4GB
RAM memorija
16GB, DDR5, 4800MHz
Dimenzije
359.6mm x 277.8mm x 20.9mm
Povezani proizvodi
  • LaptopoviPolovni laptopovi
    Lenovo Ideapad 3 14ITL6 i5/8GB/512GB
    Rasprodato
    89.900 RSD
    Pročitajte još
  • LaptopoviPolovni laptopovi
    Lenovo Thinkpad T470 i5/16GB/256GB
    76.000 RSD Originalna cena je bila: 76.000 RSD.30.000 RSDTrenutna cena je: 30.000 RSD.
    -61%
    Pročitajte još
    Lenovo ThinkPad P15s G2 i7/32GB/1TB
    Lenovo Thinkpad T470 i5/16GB/512GB
    78.000 RSD Originalna cena je bila: 78.000 RSD.39.000 RSDTrenutna cena je: 39.000 RSD.
    -50%