Rasprodato
Lenovo IdeaPad Gaming 3 16ARH7 Ryzen 5/16GB/NVIDIA GeForce RTX 3050/512GB
Procesor
AMD Ryzen 5 6600H, Hexa-Core, 3.30GHz, Turbo boost do 4.50GHz
Ekran
16", 2560×1600, WQXGA, IPS, 165Hz
Grafika
NVIDIA GeForce RTX 3050, GDDR6, 4GB
RAM memorija
16GB, DDR5, 4800MHz
Dimenzije
359.6mm x 277.8mm x 20.9mm
Povezani proizvodi
  • LaptopoviPolovni laptopovi
    Lenovo Yoga 370 Touchscreen i5/8GB/256GB
    Rasprodato
    45.500 RSD
    Pročitajte još
  • LaptopoviPolovni laptopovi
    Lenovo ThinkPad T570 i5/8GB/256GB
    Pročitajte još
    Lenovo ThinkPad X380 Yoga Touchscreen i5/8GB/256GB
    HP EliteBook 830 G5 i5/8GB/256GB
    90.000 RSD Originalna cena je bila: 90.000 RSD.38.000 RSDTrenutna cena je: 38.000 RSD.
    -58%